Spoko
Wszystko ok, trzeba było na dowóz dosyć długo czekać bo jakieś półtorej godz ale odrazu było to napisane po złożeniu zamowienia
chyba najlepszy kebab w kaliszu
Wszystko przebiegło pomyślnie. Zamówienie dostałem o tej godzinie którą zaznaczyłem w trakcie zamawiania posiłku przez aplikację.
Najlepszy kebab w Kaliszu.
Wszystko piękne i smaczne. Tylko ryżu zabrakło.