Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Spoko

Janiak,

Wszystko ok, trzeba było na dowóz dosyć długo czekać bo jakieś półtorej godz ale odrazu było to napisane po złożeniu zamowienia

Adrian,

chyba najlepszy kebab w kaliszu

Adam,

Wszystko przebiegło pomyślnie. Zamówienie dostałem o tej godzinie którą zaznaczyłem w trakcie zamawiania posiłku przez aplikację.

Sebastian,

Najlepszy kebab w Kaliszu.

Patryk,

Wszystko piękne i smaczne. Tylko ryżu zabrakło.